Partnerzy serwisu:
Bank PEKAO S.A ogłosił przetargi na sprzedaż nieruchomości. Oferowane obiekty znajdują się między innymi w Lublinie, Radomiu czy Łodzi. Przetargi mają charakter nieograniczony.

Bank PEKAO S.A po raz kolejny ogłosił przetargi na sprzedaż nieruchomości na terenie całej Polski. Większość obiektów poprzednio pełniła funkcję oddziałów banku. Oferowane w przetargach nieruchomości znajdują się w Świdniku. Solcu Kujawskim, Łodzi, Gorzowie Wielkopolskim, Lublinie, Dziwnowie, Gdyni i Radomiu. Przetargi dotyczą zarówno budynków o charakterze usługowym, jak i również mieszkań czy domów. Jedna z nieruchomości jest położona nad jeziorem. Postępowania przetargowe mają charakter nieograniczony. Mogą do nich przystąpić wszyscy. Jedynym warunkiem jest wniesienie określonego wadium.

Przetarg PEKAO S.A: Nieruchomość w Świdniku

Przetarg PEKAO S.A : Biurowiec Solec Kujawski

Przetarg PEKAO S.A: Biurowiec Gorzów Wielkopolski

Przetarg PEKAO S.A:

"> Budynek mieszkalny Lublin

Przetarg PEKAO S.A: Nieruchomości Dziwnów

Przetarg PEKAO S.A: Biurowiec Gdynia

Przetarg PEKAO S.A:

"> Mieszkanie Radom

Przetarg PEKAO S.A: Lokale użytkowe Łódź

Przetarg PEKAO S.A: Mieszkanie w Łodzi

Przetarg PEKAO S.A: Mieszkanie w Łodzi

 • Licytacja nieruchomości w Zakopanem i okolicach

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Na terenie Zakopanego i okolic w najbliższym czasie odbędą się licytacje nieruchomości. Wśród opublikowanych ofert znajdują się działki i lokale mieszkalne.
  widok na Tatry
 • Sanatorium w Kudowie Zdroju wystawione na sprzedaż

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Zarząd Powiatu Kłodzkiego ogłosił przetarg na sprzedaż Sanatorium znajdującego się w Kudowie Zdroju. Powierzchnia nieruchomości wraz z przylegającą działką wynosi 0,3076 ha . Przetarg ma charakter ustny, nieograniczony.
  Sanatorium w Kudowie wystawione na sprzedaż
 • Działka z widokiem na Bałtyk

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunukaty.pl
  Gmina Rewal ogłosiła przetarg na sprzedaż działki na terenie Pobierowa z przeznaczeniem na budowę hotelu. Przetarg ma charakter nieograniczony, warunkiem udziału jest wniesienie wadium w wysokości 1 600 000 złotych.
  Przetarg w Gminie Rewal
 • Przetargi w Mikołajkach

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Gmina Mikołajki sprzedaje nieruchomości na terenie miasta. W skład ofert przetargowych wchodzą działki budowlane. Postępowania mają charakter przetargów ustnych nieograniczonych.
  Działki na Mazurach