Partnerzy serwisu:
Gmina Mikołajki sprzedaje nieruchomości na terenie miasta. W skład ofert przetargowych wchodzą działki budowlane. Postępowania mają charakter przetargów ustnych nieograniczonych.

Dobra wiadomość dla osób zainteresowanych kupnem działek na terenie Warmii i Mazur. Burmistrz miasta Mikołajki ogłosił cztery przetargi na sprzedaż nieruchomości. Oferowane działki znajdują się na ulicy Bocianiej. Przetargi mają charakter ustny, nieograniczony. Do postępowania mogą przystąpić wszyscy zainteresowani, warunkiem udziału jest wniesienie określonego wadium. Powierzchnia nieruchomości to 1250 m kwadratowych. Rozstrzygnięcie przetargów nastąpi 10 grudnia 2015 roku o godz. 11.30 w sali obrad Urzędu Miasta i Gminy w Mikołajkach przy ulicy Kolejowej 7. Dodatkowe informacje zainteresowani mogą uzyskać pod numerem telefonu, 087-4219056, drogą elektroniczną e-mail: gospodarka.gruntami@mikolajki.pl oraz osobiście w Urzędzie Miasta i Gminy w Mikołajkach ul. Kolejowa 7, pokój nr 111 - od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.00.

Przetarg w Mikołajkach:

"> Działka budowlana

Przetarg w Mikołajkach: Działka budowlana

Przetarg w Mikołajkach:

"> Działka budowlana

Przetarg w Mikołajkach: Działka budowlana

 

Kup tańsze mieszkanie od komornika : Licytacje komornicze z całego kraju

 • Kary umowne w przetargach

  Przetargi krok po kroku
  Małgorzata Niezgoda-Kamińska
  Karę pieniężną wymierzana jest w wysokości od 0,25 do trzykrotności miesięcznego wynagrodzenia osoby odpowiedzialnej za naruszenie dyscypliny finansów publicznych - obliczonego jak wynagrodzenie za czas urlopu wypoczynkowego - należnego w roku, w którym doszło do tego naruszenia.
  Kary umowne w przetargach
 • Zwrot próbek po zakończonym postępowaniu

  Przetargi krok po kroku
  Małgorzata Niezgoda-Kamińska
  Zamawiający zwraca wykonawcom, których oferty nie zostały wybrane, na ich wniosek, złożone przez nich plany, projekty, rysunki, modele, próbki, wzory, programy komputerowe oraz inne podobne materiały.
  Zwrot materiałów po zakończeniu postępowania
 • Nieruchomości w Olsztynie

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Gmina Olsztyn sprzedaje nieruchomości na terenie miasta. W skład ofert przetargowych znajdują się oferty sprzedaży działek i budynków mieszkalnych. Przetargi mają charakter nieograniczony.
  Olsztyn
 • Domki fińskie z Osiedla Jazdów do wynajęcia!

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Budzące wiele kontrowersji domki fińskie z Osiedla Jazdów są do wynajęcia. Budynki mogą zostać wykorzystane do prowadzenia na ich terenie działalności kulturalnej, naukowej, czy też sportowej.
  Fiński domek