Partnerzy serwisu:
Gmina Rewal ogłosiła przetarg na sprzedaż działki na terenie Pobierowa z przeznaczeniem na budowę hotelu. Przetarg ma charakter nieograniczony, warunkiem udziału jest wniesienie wadium w wysokości 1 600 000 złotych.

Dobra wiadomość dla osób marzących o budowie hotelu z widokiem na morze. Gmina Rewal ogłosiła właśnie przetarg na sprzedaż działki znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie Bałtyku. Oferowana nieruchomość znajduje się na terenie miasta Pobierowo i ma powierzchnię 21 378 m2. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oferowana w przetargu działka powinna zostać wykorzystana pod zabudowę uzdrowiskowo-turystyczną. Postępowanie ma charakter przetargu nieograniczonego, mogą do niego przystąpić wszyscy zainteresowani kupnem nieruchomości. Jedynym warunkiem jest wniesienie do 23 listopada 2015 wadium w wysokości 1 600 000 złotych.

 • Przetargi w Mikołajkach

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Gmina Mikołajki sprzedaje nieruchomości na terenie miasta. W skład ofert przetargowych wchodzą działki budowlane. Postępowania mają charakter przetargów ustnych nieograniczonych.
  Działki na Mazurach
 • Nieruchomości w Olsztynie

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Gmina Olsztyn sprzedaje nieruchomości na terenie miasta. W skład ofert przetargowych znajdują się oferty sprzedaży działek i budynków mieszkalnych. Przetargi mają charakter nieograniczony.
  Olsztyn
 • Przetargi we Wrocławiu

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Gmina Miasta Wrocław ogłosiła przetargi na sprzedaż nieruchomości. Wśród ofert przetargowych znalazły się lokale mieszkalne oraz działki na terenie Wrocławia.
  Przetargi na sprzedaż nieruchomości w Krakowie
 • Domki fińskie z Osiedla Jazdów do wynajęcia!

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Budzące wiele kontrowersji domki fińskie z Osiedla Jazdów są do wynajęcia. Budynki mogą zostać wykorzystane do prowadzenia na ich terenie działalności kulturalnej, naukowej, czy też sportowej.
  Fiński domek