Partnerzy serwisu:
Zarząd Powiatu Kłodzkiego ogłosił przetarg na sprzedaż Sanatorium znajdującego się w Kudowie Zdroju. Powierzchnia nieruchomości wraz z przylegającą działką wynosi 0,3076 ha . Przetarg ma charakter ustny, nieograniczony.

Kudowa Zdrój wyróżnia się na mapie Polski głównie jako miejscowość uzdrowiskowa.Władze miasta właśnie ogłosiły przetarg na sprzedaż jednego z ośrodków. Sanatorium znajduję się w obrębie Stary Zdrój i ma powierzchnię 1 385 m kwadratowych. W skład oferty przetargowej wchodzi także zespół garaży. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,3076 ha. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium wysokości 40 000,00 zł. (słownie: czterdzieści tysięcy złotych), na konto Starostwa Powiatowego w Kłodzku w Gospodarczym Banku Spółdzielczym w Strzelinie nr 25 9588 0004 7100 0244 2000 0070 w terminie do dnia 04.01.2016 r. Budynek Sanatorium może zostać wykorzystany do wykonywania na jego terenie między innymi usług zdrowotnych i turystycznych.

 • Działka z widokiem na Bałtyk

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunukaty.pl
  Gmina Rewal ogłosiła przetarg na sprzedaż działki na terenie Pobierowa z przeznaczeniem na budowę hotelu. Przetarg ma charakter nieograniczony, warunkiem udziału jest wniesienie wadium w wysokości 1 600 000 złotych.
  Przetarg w Gminie Rewal
 • Przetargi w Mikołajkach

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Gmina Mikołajki sprzedaje nieruchomości na terenie miasta. W skład ofert przetargowych wchodzą działki budowlane. Postępowania mają charakter przetargów ustnych nieograniczonych.
  Działki na Mazurach
 • Nieruchomości w Olsztynie

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Gmina Olsztyn sprzedaje nieruchomości na terenie miasta. W skład ofert przetargowych znajdują się oferty sprzedaży działek i budynków mieszkalnych. Przetargi mają charakter nieograniczony.
  Olsztyn
 • Domki fińskie z Osiedla Jazdów do wynajęcia!

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Budzące wiele kontrowersji domki fińskie z Osiedla Jazdów są do wynajęcia. Budynki mogą zostać wykorzystane do prowadzenia na ich terenie działalności kulturalnej, naukowej, czy też sportowej.
  Fiński domek