Partnerzy serwisu:
Gmina Miasta Ustka ogłosiła kilka przetargów na sprzedaż nieruchomości znajdujących się na terenie miasta. W skład ofert przetargowych wchodzą działki, lokale użytkowe oraz mieszkania. Postępowania mają charakter przetargów ustnych, nieograniczonych.

Dobra wiadomość dla osób marzących o własnej działce, lub domu nad Bałtykiem. Gmina Miasta Ustka ogłosiła przetargi na sprzedaż nieruchomości znajdujących się na terenie miasta. Wśród ofert przetargowych znajdują się: działki, lokale użytkowe oraz mieszkania. Obiekty są usytuowane na ulicy Marynarki Polskiej w centrum Ustki. Najmniejsza oferowana w przetargu nieruchomośc na 14 m2, a największa 487 m 2.

Postępowania mają charakter przetargów ustnych, nieograniczonych. Jedynym warunkiem przystąpienia jest wniesienie określonego wadium. Termin składania ofert mija 11 stycznia 2016.

 • Przetarg na sprzedaż kamienicy w Warszawie

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Firma Eurovilla Nieruchomości Sp. z.o.o ogłosiła przetarg na sprzedaż kamienicy, znajdującej się na terenie dzielnicy Mokotów. Powierzchnia oferowanej nieruchomości wynosi 964,59 metry kwadratowe.
  Warszawa
 • Hotel w Pruszczu Gdańskim wystawiony na sprzedaż

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunukaty.pl
  Bydgoski Dom Aukcyjny ogłosił przetarg na sprzedaż Hotelu Chopin i domu jednorodzinnego. Oferowane nieruchomości znajdują się w Pruszczu Gdańskim i miejscowości Ząbrsko Górne.
  Sprzedaż nieruchomości
 • Przetargi w Agencji Mienia Wojskowego w Warszawie

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  AMW ogłosiła przetargi na sprzedaż nieruchomości. Wśród ofert przetargowych znajdują się lokale użytkowe w Warszawie i miejscowości Kazuń. Warunkiem udziału w postępowaniach jest wniesienie określonego wadium.
  Nieruchomości w Warszawie
 • Przetargi w Banku PEKAO S.A

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Bank PEKAO S.A ogłosił przetargi na sprzedaż nieruchomości. Oferowane obiekty znajdują się między innymi w Lublinie, Radomiu czy Łodzi. Przetargi mają charakter nieograniczony.
  Nieruchomości w Gdyni