Po złożeniu podpisów przez ministra infrastruktury i budownictwa Andrzeja Adamczyka, prezydenta Świnoujścia Janusza Żmurkiewicza, oraz szefa GDDKiA Jacka Bojarowicza na aneksie do porozumienia z 2007 w sprawie budowy tunelu drogowego w Świnoujściu, GDDKiA ogłosiła przetarg na budowę tej inwestycji. Postępowanie przetargowe ma wyłonić wykonawcę, którzy wybuduję tunel drogowy łączący wyspy Uznam i Wolin z resztą kraju. W chwili obecnej na teren Świnoujścia można dostać się wyłącznie za pomocą promów kursujących regularnie przez rzekę Świnę. Na podstawie porozumienia GDDKiA ma pełnić funkcję inwestora zastępczego, a całkowity koszt budowy ma ponieść miasto Świnoujście.
Ogłoszenia z kategorii Przetargi
-
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Cichy Kącik" ogłasza przetargi nieograniczone w zakresie robót
Ogłoszenie premium 4 dni do końca22.12.2025
WROCŁAW, Dolnośląskie
Przetargi, Przetargi na dostawę
-
Kujawska Spółdzielnia Mieszkaniowa zaprasza do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia na demontaż istniejących, dostawa i montaż nowych elektronicznych podzielników kosztów ogrzewania oraz wodomierzy
Ogłoszenie premium 17 dni do końca04.01.2026
INOWROCŁAW, Kujawsko - Pomorskie
Przetargi, Przetargi na dostawę
Znajdź przetarg: Oferty przetargów z całego kraju
-
Pensjonat w Wiśle od PEKAO S.A.
Zamówienia publiczneBank PEKAO S.A. ogłosił przetarg nieograniczony na uzyskanie prawa użytkowania wieczystego działek z zabudowaniami na terenie Wisły. Warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie wadium.
-
Działka przy zbiorniku wodnym "Topola"
Zamówienia publicznePrzetarg na sprzedaż działki w bezpośrednim sąsiedztwie zbiornika wodnego "Topola" w województwie dolnośląskim. Teren nieruchomości może zostać wykorzystany do zabudowy usługowej, w tym turystyki i rekreacji.
-
Bank BGŻ BNP PARIBAS S.A. sprzedaje nieruchomości w polskich miastach
Zamówienia publiczneBank BGŻ BNP PARIBAS S.A. ogłosił postępowania przetargowe na sprzedaż budynków o charakterze biurowo-usługowych na terenie Warszawy, Wrocławia oraz Poznania.
-
Działki nad Bałtykiem
Zamówienia publiczneSzukasz nieruchomości nad Bałtykiem? Teraz masz szanse na dokonanie zakupu. Wójt Gminy Rewal ogłasza przetarg na sprzedaż nieruchomości.