Partnerzy serwisu:
Bank PEKAO S.A. ogłosił przetarg nieograniczony na uzyskanie prawa użytkowania wieczystego działek z zabudowaniami na terenie Wisły. Warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie wadium.

Działki położone przy ulicy Brzozowej w Wiśle wystawione na sprzedaż. Ich powierzchnia wynosi 3.327 m2 oraz 3.706 m2. Na terenie jednej z nieruchomości znajduje się budynek pełniący funkcję pensjonatu. Nieruchomości podlegają łącznej sprzedaży. Cena wywoławcza wynosi 2 360 000 złotych netto. Warunkiem przystąpienia do postępowania przetargowego jest wniesienie wadium w wysokości 236 000 złotych. Osoby zainteresowane kupnem nieruchomości mogą składać oferty przetargowe do dnia 4 maja 2016 do godziny 16:00. Otwarcie ofert nastąpi 5 maja 2016. Istnieje możliwość obejrzenia oferowanych w przetargu nieruchomości po wcześniejszym uzgodnieniu z przedstawicielami Banku PEKAO S.A - numery telefonów: 603 744 163 lub 601 409 454.

 • Działka przy zbiorniku wodnym "Topola"

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Przetarg na sprzedaż działki w bezpośrednim sąsiedztwie zbiornika wodnego "Topola" w województwie dolnośląskim. Teren nieruchomości może zostać wykorzystany do zabudowy usługowej, w tym turystyki i rekreacji.
  Działka nad zbiornikiem wodnym Topola
 • Bank BGŻ BNP PARIBAS S.A. sprzedaje nieruchomości w polskich miastach

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Bank BGŻ BNP PARIBAS S.A. ogłosił postępowania przetargowe na sprzedaż budynków o charakterze biurowo-usługowych na terenie Warszawy, Wrocławia oraz Poznania.
  Nieruchomości od Banku BGŻ BNP PARIBAS S.A.
 • Działki nad Bałtykiem

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Szukasz nieruchomości nad Bałtykiem? Teraz masz szanse na dokonanie zakupu. Wójt Gminy Rewal ogłasza przetarg na sprzedaż nieruchomości.
  Działki nad Bałtykiem
 • Przetarg na sprzedaż ośrodków wypoczynkowych

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Ośrodki wypoczynkowe w różnych częściach Polski oraz Hotel Solina SPA wystawione na sprzedaż w drodze przetargu.
  Przetarg na sprzedaż ośrodków wypoczynkowych