Partnerzy serwisu:
Ośrodki wypoczynkowe w różnych częściach Polski oraz Hotel Solina SPA wystawione na sprzedaż w drodze przetargu.

Spółka Elbest sp. z o.o. z siedzibą w Bełchatowie ogłosiła pisemny przetarg na sprzedaż nieruchomości w różnych polskich miastach. Wśród oferowanych nieruchomości znalazły się: Ośrodek Kolonijny "Wapnica" w Międzyzdrojach, Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "Złoty Sen" w Złotnikach Lubańskich, niezabudowana działka w Bełchatowie oraz Hotel Solina SPA w miejscowości Myczkowice koło Soliny. Poza budynkami ośrodków oferowane są także przylegające do nich budynki, w tym: restauracje, kawiarnie, basen, domki letniskowe, domy oraz apartamenty. Sprzedaż nieruchomości należących do Spółki Elbest sp.z.o.o. nastąpi w drodze przetargu. Osoby zainteresowane kupnem powinny złożyć oferty przetargowe do dnia 29 kwietnia 2016 do godziny 11:00 na adres: Spółka Elbest sp. z o.o., ul. 1 Maja 63, 97-400 Bełchatów. Otwarcie ofert nastąpi 29.04.2016 o godzinie 13:00.

 • Lokale użytkowe w Gdyni

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Kilkanaście lokali użytkowych w centrum Gdyni czeka na nowych najemców. Oferowane nieruchomości mają powierzchnię od 17 m2 do 429,50 m 2.
  Nieruchomości w Gdyni
 • Sprzedaż stadniny koni

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Kompleks działek stanowiących stadninę koni zostały wystawione na sprzedaż. Całkowita powierzchnia nieruchomości wynosi 4,5578 ha.
  Stadnina koni wystawiona na sprzedaż
 • Przetarg na sprzedaż hotelu we Wrocławiu

  Zamówienia publiczne
  Zespół Komunikaty.pl
  Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu ogłosił przetarg na sprzedaż nieruchomości na terenie miasta. Na nowych właścicieli czekają działki oraz Hotel Asystenta ?Klasztor? przy ul. Wincentego Stysia.
  Sprzedaż nieruchomości we Wrocławiu
 • Przetargi w Bydgoszczy

  Zamówienia publiczne
  Zespół Komunikaty.pl
  Nieruchomości na terenie Bydgoszczy zostały wystawione na sprzedaż w drodze przetargu. Zainteresowani mogą zakupić działki, lokale mieszkalne oraz wydzierżawić grunty.
  Przetargi w Bydgoszczy