Partnerzy serwisu:
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu ogłosił przetarg na sprzedaż nieruchomości na terenie miasta. Na nowych właścicieli czekają działki oraz Hotel Asystenta ?Klasztor? przy ul. Wincentego Stysia.

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu ogłosił przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zlokalizowanych we Wrocławiu. Przedmiotem postępowania jest sprzedaż dwóch działek o łącznej powierzchni 690 m2 oraz Hotelu Asystenta "Klasztor". Budynek ma cztery kondygnacje nadziemne, a jego łączna powierzchnia wynosi: 2 226,98 m2. Hotel usytuowany jest przy ulicy Wincentego Stysia i widnieje w w Gminnej Ewidencji Zabytków Miasta Wrocławia. Postępowanie przetargowe dotyczące sprzedaży nieruchomości odbędzie się 14.04.2016 r. o godz. 10:30 w siedzibie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, ul. Komandorska 118/120, bud. A sala nr 15. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium w wysokości 100.000.00 do dnia 13.04.2016. Osoby zainteresowane kupnem mogą oglądać oferowane nieruchomości od dnia 13 kwietnia po uprzednim uzgodnieniu terminu pod nr tel. 71 36 80 972.

 • Przetargi w Bydgoszczy

  Zamówienia publiczne
  Zespół Komunikaty.pl
  Nieruchomości na terenie Bydgoszczy zostały wystawione na sprzedaż w drodze przetargu. Zainteresowani mogą zakupić działki, lokale mieszkalne oraz wydzierżawić grunty.
  Przetargi w Bydgoszczy
 • ZUS sprzedaje nieruchomości w Szczecinie

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Szczeciński oddział ZUS ogłosił dwa przetargi na sprzedaż nieruchomości. Na nowych właścicieli czeka działka, budynki biurowe oraz biurowo-magazynowe.
  Nieruchomości w Szczecinie
 • Samochody od PEKAO S.A.

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Bank PEKAO S.A ogłosił przetarg na sprzedaż trzech samochodów: osobowego, dostawczego oraz ciężarowego. Zaproszenie do przetargu kierowane jest do przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą. Ceny rozpoczynają się od 2600 złotych.
  Przetarg w PEKAO S.A.
 • Hotel i ośrodek wypoczynkowy w Międzyzdrojach

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Były ośrodek wypoczynkowy Latarnia Morska oraz Hotel Bałtyk w Międzyzdrojach wystawione na sprzedaż. Ceny wywoławcze obniżone o 75% wartości ceny oszacowania.
  Sprzedaż nieruchomości w Międzyzdrojach