Partnerzy serwisu:
Szczeciński oddział ZUS ogłosił dwa przetargi na sprzedaż nieruchomości. Na nowych właścicieli czeka działka, budynki biurowe oraz biurowo-magazynowe.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych z siedzibą w Szczecinie ogłosił dwa przetargi dotyczące sprzedaży nieruchomości. Pierwsze postępowanie związane jest ze sprzedażą działki przy ulicy Barnima 20 o powierzchni 500 m2, na terenie której usytuowany jest budynek biurowo-magazynowy o łącznej powierzchni 492,43 m2 oraz zabudowania magazynowe o powierzchni 64,29 m2. Cena wywoławcza wynosi 478.000,00. Drugi przetarg dotyczy sprzedaży działki w Myśliborzu przy ul. Felczaka 16, na której znajduje się budynek biurowy o powierzchni 602,60 m2. Cena wywoławcza wynosi 396.000,00 zł. Oba postępowania mają charakter przetargów ustnych. Warunkiem udziału jest wpłacenie wadium. Przetargi zostaną rozstrzygnięte 30 marca 2016 roku. Zainteresowani udziałem powinni złożyć deklarację uczestnictwa w przetargu do dnia 29.03.2016 w siedzibie Oddziału ZUS w Szczecinie przy ul. Matejki 22 pok. 113.

Przetargi w Szczecinie Sprzedaż nieruchomości

 • Samochody od PEKAO S.A.

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Bank PEKAO S.A ogłosił przetarg na sprzedaż trzech samochodów: osobowego, dostawczego oraz ciężarowego. Zaproszenie do przetargu kierowane jest do przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą. Ceny rozpoczynają się od 2600 złotych.
  Przetarg w PEKAO S.A.
 • Hotel i ośrodek wypoczynkowy w Międzyzdrojach

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Były ośrodek wypoczynkowy Latarnia Morska oraz Hotel Bałtyk w Międzyzdrojach wystawione na sprzedaż. Ceny wywoławcze obniżone o 75% wartości ceny oszacowania.
  Sprzedaż nieruchomości w Międzyzdrojach
 • Nieruchomości nad Bałtykiem

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Lokal użytkowy, działka, pomieszczenie biurowe, sala gimnastyczna i część hotelu w Kołobrzegu zostały wystawione na sprzedaż.
  Nieruchomości w Kołobrzegu
 • Nieruchomości w Gdańsku

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Urząd Miasta Gdańska ogłosił przetargi na sprzedaż nieruchomości. Na nowych właścicieli czekają działki budowlane, mieszkania oraz lokale użytkowe.
  Sprzedaż nieruchomości w Gdańsku