Partnerzy serwisu:
Lokal użytkowy, działka, pomieszczenie biurowe, sala gimnastyczna i część hotelu w Kołobrzegu zostały wystawione na sprzedaż.

Dobra wiadomość dla osób zainteresowanych kupnem nieruchomości nad Bałtykiem. Działki i budynki należące do Diggers Constructions czekają na nowych właścicieli. W skład oferowanych przez syndyka nieruchomości na terenie Kołobrzegu wchodzą: lokal użytkowy (70,81 m2), nieruchomość gruntowa (0, 7313 ha), pomieszczenia biurowe w budynku hotelu (256,17m2), sala gimnastyczna z przebieralnią (120,44m2 ). Nieruchomości znajdują się w różnych częściach miasta. Ceny rozpoczynają się od 211.575 złotych netto. Wszelkie informacje na temat sprzedaży można uzyskać u syndyka. Adres biura: Piłsudskiego 6 (II piętro), telefon: 502 742 330.

Nieruchomości od syndyka Sprzedaż nieruchomości w Kołobrzegu

 

Znajdź przetarg: Oferty przetargów z całego kraju

 

Kup tańsze mieszkanie od komornika : Licytacje komornicze z całego kraju

 • Nieruchomości w Gdańsku

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Urząd Miasta Gdańska ogłosił przetargi na sprzedaż nieruchomości. Na nowych właścicieli czekają działki budowlane, mieszkania oraz lokale użytkowe.
  Sprzedaż nieruchomości w Gdańsku
 • Bank PEKAO S.A. sprzedaje nieruchomości

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Bank Pekao S.A ogłasza kolejne przetargi. Dawne oddziały banku między innymi w Warszawie, Poznaniu i Łodzi zostały wystawione na sprzedaż!
  Nieruchomości Banku PEKAO S.A.
 • Sprzedaż lokali przy Piotrkowskiej w Łodzi

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Instytut Włókiennictwa ogłosił przetarg na sprzedaż lokali użytkowych położonych przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi. Oferty można składać do 3 marca 2016!
  Sprzedaż nieruchomości przy Piotrkowskiej w Łodzi
 • Hotel z restauracją wystawiony na sprzedaż

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Hotel, restauracja, kawiarnia, plac manewrowy z przylegającym zalesionym terenem zostały poddane licytacji komorniczej. Warunkiem udziału w postępowaniu jest wpłacenie rękojmi.
  Licytacja komornicza hotelu z restauracją