Partnerzy serwisu:
Były ośrodek wypoczynkowy Latarnia Morska oraz Hotel Bałtyk w Międzyzdrojach wystawione na sprzedaż. Ceny wywoławcze obniżone o 75% wartości ceny oszacowania.

Syndyk masy upadłości BIGANDER POLSKA Spółki z o.o. z siedzibą w Szczecinie ogłosił do publicznej wiadomości informację o sprzedaży nieruchomości w trybie przetargu ofertowego. Oferowane obiekty to Latarnia morska - dawny ośrodek wypoczynkowy znajdujący się na ulicy Zdrojowej oraz Hotel Bałtyk położony przy samej promenadzie. Ceny wywoławcze nieruchomości to 962.325 oraz 3.766.650 złotych netto. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: (888) 088-222, lub mailowo: syndyk.szczecin@wp.pl.

 • Nieruchomości nad Bałtykiem

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Lokal użytkowy, działka, pomieszczenie biurowe, sala gimnastyczna i część hotelu w Kołobrzegu zostały wystawione na sprzedaż.
  Nieruchomości w Kołobrzegu
 • Nieruchomości w Gdańsku

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Urząd Miasta Gdańska ogłosił przetargi na sprzedaż nieruchomości. Na nowych właścicieli czekają działki budowlane, mieszkania oraz lokale użytkowe.
  Sprzedaż nieruchomości w Gdańsku
 • Bank PEKAO S.A. sprzedaje nieruchomości

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Bank Pekao S.A ogłasza kolejne przetargi. Dawne oddziały banku między innymi w Warszawie, Poznaniu i Łodzi zostały wystawione na sprzedaż!
  Nieruchomości Banku PEKAO S.A.
 • Sprzedaż lokali przy Piotrkowskiej w Łodzi

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Instytut Włókiennictwa ogłosił przetarg na sprzedaż lokali użytkowych położonych przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi. Oferty można składać do 3 marca 2016!
  Sprzedaż nieruchomości przy Piotrkowskiej w Łodzi