Partnerzy serwisu:
Prezydent Miasta Zabrze ogłosił kilka przetargów na sprzedaż nieruchomości znajdujących się na terenie miasta. Oferowane nieruchomości to działki oraz budynki magazynowo-użytkowe wybudowane na potrzeby kopalni.

Dobra wiadomość dla osób i firm poszukujących nieruchomości na terenie Zabrza. Prezydent miasta właśnie ogłosił kilka przetargów. W skład oferowanych nieruchomości wchodzą głównie działki znajdujące się w różnych częściach Zabrza. Największy przetarg dotyczy sprzedaży nieruchomości, na terenie której znajduje się trzykondygnacyjny budynek usługowo- magazynowy. Jego powierzchnia użytkowa wynosi 2241,76 m2. Budynek został wybudowany na potrzeby magazynowe kopalni. W jego wnętrzu znajdują się hale magazynowe oraz pomieszczenia socjalono-biurowe. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 1.200.000,00 zł. Wszystkie postępowania mają charakter przetargów ustnych nieograniczonych. Warunkiem udziału jest wniesienie określonego waium. Przetargi odbędą się w dniach 16,17 oraz 23 marca 2016 w Urzędzie Miejskim w Zabrzu przy ul. Powstańców Śląskich.

 • Kurs euro do zamówień publicznych

  Zamówienia publiczne
  Marek Okniński
  Nowy Kurs euro stosowany do zamówień publicznych wynosi 4,1749 zł.
  Kurs euro w zamówieniach publicznych
 • Nowe progi stosowania przepisów Pzp

  Zamówienia publiczne
  Marek Okniński
  Od 1 stycznia 2016 roku obowiązuje rozporządzenie określające nowe progi stosowania przepisów Pzp, od których jest uzależniony obowiązek przekazywania ogłoszeń Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej.
  Progi unijne
 • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski sprzedaje działki w Olsztynie

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Działki należące do Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie zostały wystawione na sprzedaż w drodze przetargu. Postępowania mają charakter nieograniczony.
  Nieruchomości w Olsztynie