Partnerzy serwisu:
Gdański Uniwersytet Medyczny ogłosił przetargi na sprzedaż działek znajdujących się na terenie miasta. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 13 878 m2. Warunkiem udziału jest wpłacenie wadium.

Nieruchomości należące do Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego zostały wystawione na sprzedaż w drodze przetargu pisemnego. Na nowych właścicieli czekają nieruchomości:

- działka gruntowa zabudowana budynkiem, o powierzchni 1580 m2

- działki gruntowe niezabudowane o łącznej powierzchni 12 298 m2

Pierwsza z nieruchomości zlokalizowana jest przy ulicy Do Studzienki 38, natomiast działki u numerach: 42, 43, 44, 45, 16/18 i 16/19 znajdują się przy ulicy Dantyszka - Dębowej. Warunkiem udziału w obu postępowaniach przetargowych jest wpłacenie wadium w wysokości 200.000 zł . Osoby zainteresowane kupnem nieruchomości powinny złożyć ofertę kupna do dnia 24.06.2016 . Wszelkie informacje na temat postępowań można uzyskać na stronie internetowej www.nieruchomosci.gumed.edu.pl oraz u Specjalisty ds. Gospodarki Nieruchomościami - Gdańsk, ul. Dębinki 1 (budynek administracyjny położony za Biblioteką Główną, pokój nr 20), tel.: 58 349-10-59, e-mail: grunty@gumed.edu.pl..

 • Przetargi we Wrocławiu

  Zamówienia publiczne
  Zespół Komunikaty.pl
  Prezydent Wrocławia ogłosił przetarg na sprzedaż nieruchomości na terenie miasta. Na nowych właścicieli czekają grunty, lokale użytkowe i mieszkania.
  Przetargi we Wrocławiu
 • Hotel w Bochni

  Zamówienia publiczne
  Zespół Komunikaty.pl
  Hotel ?Florian? w Bochni wystawiony na sprzedaż w drodze przetargu. Cena wywoławcza 3 500 000,00 złotych. Warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie wadium w wysokości 10% wartości nieruchomości.
  Hotel w Bochni
 • Lofty w Łodzi

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Lofty w centrum Łodzi o łącznej powierzchni 140 m2 zostały wystawione na sprzedaż. Cena wywoławcza nieruchomości to 450 203,00 zł.
  Lofty w Łodzi
 • Mieszkanie w zabytkowym pałacu

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Burmistrz Głubszyc ogłosił przetarg na sprzedaż lokalu mieszkalnego znajdującego się w części zabytkowego pałacu w miejscowości Pomorzowice. Postępowanie ma charakter nieograniczony.
  Przetarg na sprzedaż pałacu