Partnerzy serwisu:
Nadleśnictwo w Krośnie ogłosiło przetarg na sprzedaż działki wraz z budynkami dawnych ośrodków wypoczynkowych.

Wśród nieruchomości oferowanych w postępowaniu przetargowym przez Nadleśnictwo w Krośnie znalazła się działka, ośrodek kolonijny, cztery pawilony wypoczynkowe oraz budynek mieszkalno-wypoczynkowy. Nieruchomości znajdują się na terenie południowej części gminy Bytnica w otoczeniu innych obiektów letniskowych. Działka ma regularny kształt i została odgrodzona. Posiada także dostęp do infrastruktury technicznej, elektroenergetycznej oraz do wody ze studni głębinowej. Przetarg ma charakter nieograniczony. Warunkiem udziału jest wniesienie wadium w wysokości 25 000 zł oraz pisemnej oferty do dnia 20.07.2016 r. do godziny 8:45 na konto Nadleśnictwa Krosno PKO BP SA O/Krosno Odrz. nr: 92 1020 5402 0000 0502 0115 2750. Otwarcie ofert odbędzie się 2 sierpnia 2016 r. o godzinie 9:00.

 • Hotel i Centrum Profesjonalnej Odnowy Biologicznej

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Hotel wraz z infrastrukturą rekreacyjną na terenie Długopola Zdrój zostały wystawione na sprzedaż w drodze licytacji komorniczej. Warunkiem udziału w postępowaniu jest wniesienie rękojmi w wysokości 2 088 484,77 zł.
  Hotel na sprzedaż
 • Działki nad Bałtykiem

  Zamówienia publiczne
  Zespół Komunikaty.pl
  Gmina Miasta Świnoujście ogłosiła przetarg na sprzedaż działek budowlanych na terenie miasta. Warunkiem udziału w przetargach jest wniesienie wadium.
  Działki w Świnoujściu
 • Hotel w Pszczynie

  Zamówienia publiczne
  Zespół Komunikaty.pl
  Hotel Imperium znajdujący się na terenie Pszczyny został wystawiony na sprzedaż. Cena wywoławcza wynosi 8.400.029,31 zł netto.
  Hotel w Pszczynie
 • Hotel w Zielonej Górze

  Zamówienia publiczne
  Zespół Komunikaty.pl
  DANA HOTEL & SPA i WELLSTREET HOTEL na terenie Zielonej Góry wystawione na sprzedaż! Cena wywoławcza 16.000.000 złotych.
  Hotel w Zielonej Górze