Partnerzy serwisu:
W dniach 23-24 listopada odbędzie się Zjazd Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych. Serwis Komunikaty.pl jest patronem tego wydarzenia. Sprawdź szczegóły.

Głównym celem organizacji kolejnych edycji Zjazdu Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych jest edukacja i  merytoryczne wsparcie podmiotów zajmujących się stosowaniem ustawy Prawo zamówień publicznych. W trakcie Zjazdu odbędą się wykłady, dyskusje, a także konsultacje z ekspertami z różnych środowisk, pozwalają uczestnikom wydarzenia podnosić kompetencje. 

Podczas osiemnastej już edycji Zjazdu Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych, o zmianach w zamówieniach publicznych dyskutować będą znani i cenieni specjaliści: praktycy oraz prawnicy, związani z różnymi środowiskami eksperckimi. Pluralizm opinii w dyskusji, różnorodne wykłady, możliwość dyskusji uczestników - liderów zamówień publicznych w Polsce sprawia, że XVIII Zjazd Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych będzie jednym z najważniejszych wydarzeń związanych z zamówieniami publicznymi w tym roku.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-24 listopada w godzinach 9:30 - 17:00 w Warszawie, a organizatorzy przewidują obecność ok. 60 uczestników.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa. Wszystkie szczegóły na stronie Zjazdu