Partnerzy serwisu:
14 marca 2022 rusza nowa wersja serwisu Komunikaty.pl należącego do grupy Wyborcza.pl.

Serwis Komunikaty.pl wraca w nowej odsłonie

14 marca 2022 rusza nowa wersja serwisu Komunikaty.pl należącego do grupy Wyborcza.pl.

W serwisie znajdą się poradniki i teksty eksperckie dotyczące przepisów prawa, biznesowych procedur
czy sposobów przygotowania dokumentów. Gospodarczy kontekst nakreślą dodatkowe teksty z Wyborczej.biz.pl i Mojego Biznesu

Nowoczesna, przejrzysta formuła, pomocna wyszukiwarka ogłoszeń, mobilna wersja RWD - to najważniejsze atuty nowej wersji. Rozbudowana lista kategorii, podkategorii i filtrów ma pomóc w odnalezieniu ofert związanych z zamówieniami publicznymi, postępowaniami restrukturyzacyjnymi
i upadłościowymi, ogłoszeniami sądowymi, a także wszelkimi ogłoszeniami z zakresu B2B.

Wprowadzamy też nowe kategorie „Praca" oraz "Biznes - współpraca" skierowane zarówno do instytucji publicznych, jak i sektora prywatnego MŚP. Dzięki nim możliwa będzie wymiana informacji o aktualnych ofertach dla biznesu oraz dla małych i średnich przedsiębiorców poszukujących propozycji inwestycyjnych.

Nowoczesna formuła serwisu Komunikaty.pl stanowi uzupełnienie i tak już bogatych informacji gospodarczych na Wyborcza.pl. Konkretne, tematycznie sprofilowane treści dają lepszą efektywność, a połączenie z marką cieszącą się dużym zaufaniem społecznym - wyższą wiarygodność.

Komunikaty.pl jest największym, oficjalnie monitorowanym branżowo-ogłoszeniowy serwisem o tej tematyce na naszym rynku wydawniczym i stanowi odpowiedź na cyfrową rewolucję w usługach publicznych. W styczniu 2022 roku serwis odwiedziło ok. 60 tys. unikalnych użytkowników, generując ok. 450 tys. PV (dane za Gemius Prisme).

Zapraszamy!

Danuta Kubow business owner & Jarosław Cajsel red. naczelny