W grudniu władze Jastrzębia-Zdroju podpisały umowę o dofinansowanie budowy nowej hali. Na obiekcie, który ma powstać w miejscu starej hali przy ul. Leśnej, mieli rozgrywać swoje mecze m.in. siatkarze Jastrzębskiego Węgla. Do użytku hala miała być oddana we wrześniu 2010 roku.
Okazuje się, że ogłoszony w styczniu przetarg na budowę został właśnie unieważniony. "Wartość wszystkich ofert przewyższała znacznie wartość zabezpieczonych w budżecie miasta środków finansowych przewidzianych na to zadanie" - czytamy w komunikacie Urzędu Miasta.
Ogłoszenia z kategorii Przetargi
-
Spółdzielnia Mieszkaniowa "USTRONIE" w Radomiu ogłasza przetarg nieograniczony na wykonanie robót remontowych w budynku SM
Ogłoszenie premium 3 dni do końca21.10.2025
RADOM, Mazowieckie
Przetargi, Przetargi na dostawę
-
Gdyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa ogłasza przetarg nieograniczony – ofertowy na dostawę i montaż pawilonu magazynowego dla Klubu REMUS w Gdyni przy ul. Chylońskiej 191
Ogłoszenie premium 25 dni do końca12.11.2025
GDYNIA, Pomorskie
Przetargi, Przetargi na dostawę
Ogłoszenie nowego przetargu wiąże się z przesunięciem terminu realizacji inwestycji na pierwszy kwartał 2011 roku.