Partnerzy serwisu:
Atrakcyjna nieruchomość na ul. Orłowskiej w Gdyni w sąsiedztwie klubu Maxim

Co najmniej 18.725.400 złotych netto będzie musiał zapłacić inwestor zainteresowany  niezagospodarowanym terenem przy ulicy Orłowskiej
w Gdyni. Nieruchomość położona w atrakcyjnym miejscu gdyńskiego Orłowa trafi pod przysłowiowy młotek przy okazji przetargu zaplanowanego na 6 maja. Postępowanie nie będzie obejmowało działki, na której znajdują się pozostałości po słynnym klubie „Maxim".

embed

Przetarg będzie dotyczył działek 2453 i 2454 (zaznaczone na zielono) w Orłowie, mat. investgdynia.pl

Potencjalni inwestorzy zainteresowani terenem w reprezentacyjnej części Orłowa będą mogli stanąć do licytacji dokładnie 6 maja tego roku. Tym razem obiektem przetargu będą dwie działki przy ul. Orłowskiej 17, których łączna powierzchnia to ponad 3700 metrów kwadratowych.
To tereny znajdujące się tuż obok działki, na której niegdyś funkcjonował popularny „Maxim" .

embed

  Lokalizacja działek 2453 i 2454 (www.investgdynia.pl)

Nieruchomości, które zostały wystawione na sprzedaż mogą
w przyszłości być zabudowane obiektami turystyki i kultury (wymagane przynajmniej od strony ulicy Orłowskiej) lub budownictwem wielorodzinnym. Na ten moment teren jest niezabudowany i częściowo porośnięty drzewami oraz krzewami, posiada także dostęp
do podstawowego uzbrojenia. Grunt składający się z działek numer 2453 i 2454 będzie kosztował nowego właściciela co najmniej
18 milionów 725 tysięcy 400 złotych netto, bo właśnie tyle wynosi cena wywoławcza powiększona o minimalne postąpienie. Warunkiem przystąpienia do przetargu będzie wpłata dziesięcioprocentowego wadium, czyli 1 mln 854 tys. złotych, najpóźniej do 2 maja.

Poza terenem położonym przy ul. Orłowskiej do nabycia w przetargu będzie także 12 innych nieruchomości położonych w wielu atrakcyjnych lokalizacjach na terenie całej Gdyni.

embed

Przetarg odbędzie się dokładnie 6 maja o godzinie 10:00. Więcej informacji dotyczących procedury przetargowej i nieruchomości z oferty inwestycyjnej Gdyni można znaleźć na stronie www.investgdynia.pl.