Komunikaty.pl liderem na rynku

Kaja Dobrowolska
17.08.2020 19:50
A A A
Komunikaty.pl liderem

Komunikaty.pl liderem (Komunikaty newsletter)

Szanowni Czytelnicy i Klienci,

Z wielką przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, że nasz serwis Komunikaty.pl jest liderem na rynku przetargów i zamówień publicznych. Tylko w lipcu odwiedziło nas około 380 tysięcy użytkowników, którzy poszukują wiedzy na temat przetargów, prawa o Zamówieniach publicznych oraz najnowszych ogłoszeń dotyczących przetargów, zamówień publicznych, licytacji syndyków i komorników, oraz komunikatów sądowych zarówno na terenie kraju jak i lokalnie. Liczba odwiedzających nas czytelników w stosunku do czerwca wzrósła aż o 370%[1].

Dziękujemy Państwu za zaufanie jakim nas obdarzacie i zapraszamy do kolejnych odwiedzin serwisu Komunikaty.pl. Wasze zainteresowanie motywują nas do jeszcze większego wysiłku aby nasz serwis stał się najlepszym serwisem komunikatowym w Polsce.

Zespół serwisu Komunikaty.pl  

[1] Dane: 1) Gemius Prism, 06-07 2020, użytkownicy (unique users) UU, odsłony PV. 2) www.similartech.com, imilarTech,4.08..2020, porównanie z serwisami komunikatyrp.pl, ikomunikaty.pl, naszekomunikaty.pkl. Opracowanie Agora S.A.