Kup radiowóz za 175 zł

awal
11.05.2009 11:56
A A A
Przetarg na używane wozy policyjne zorganizowała komenda w Białymstoku. Do nabycia polonezy, żuki, uazy. Ceny wywoławcze samochodów już od 175 zł.

Do nabycia są volkswageny, daewoo, fiaty, uazy i polonezy. W sumie Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku chce się pozbyć 190 aut. Wszystkie przez lata służyły podlaskim policjantom. Dziś zostały wystawione na przetargu. Można je licytować w stacji obsługi komendy przy ul. Hajnowskiej

Najliczniejszą grupę wystawionych do przetargu aut stanowią polonezy. Jest ich blisko 160. Ich ceny wywoławcze uzależnione są m.in. od wieku, przebiegu oraz stanu technicznego. Jest w czym wybierać. Na policyjnym parkingu na nowych nabywców czekają bowiem auta z przebiegiem niewiele ponad 46 tys. km, ale też i takie, którymi przejechano prawie 400 km. Najbardziej wysłużone, ale też uszkodzone samochody, można nabyć za grosze. Np. cena wywoławcza uszkodzonego poloneza z 1998 r. to 175 zł. Trochę więcej trzeba będzie zainwestować z samochód w lepszym stanie. Taki z 2002 r. jest do nabycia już za 1750 zł.

Serwis policyjni.pl poleca: Autor "Amoku": Moja była spotykała się z innymi mężczyznami i wszyscy żyją