Laboratorium dla EIT Plus: tylko jeden chętny
Oferta tylko jednego konsorcjum wpłynęła na przetarg na inżyniera kontraktu dla budowy laboratorium dla spółki EIT Plus.
Oferta tylko jednego konsorcjum wpłynęła na przetarg na inżyniera kontraktu dla budowy laboratorium dla spółki EIT Plus.
Magistrat coraz intensywniej szuka inwestora dla Młynów Toruńskich. Jeśli do środy nikt nie wpłaci do miejskiej kasy miliona złotych wadium, przetarg się nie odbędzie
Spółka "Tramwaj Fordon" oddaliła protesty dwóch firm, które odwołały się od wyników przetargu na przygotowanie projektu budowy linii tramwajowej do tej dzielnicy.
Lubelskie MPK wygrało przetarg na kontrolę biletów w autobusach i trolejbusach, ale jego konkurent z Radomia oprotestował przetarg. Nowość: kontrolerzy będą rozliczani nie z ilości złapanych gapowiczów, ale z ilości wejść do autobusu
Komisja przetargowa jest zespołem pomocniczym kierownika zamawiającego, powoływanym do oceny spełniania przez wykonawców warunków udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia oraz do badania i oceny ofert. Ale ostatecznie to nie komisja, a kierownik zamawiającego dokonuje wyboru wykonawcy.
Niemal 30 firm budowlanych chce budować torowisko tramwajowe do Płaszowa. MPK nie nadąża z odpowiadaniem na pytania potencjalnych wykonawców i przesuwa rozstrzygnięcie przetargu.
Urząd Marszałkowski ogłosił w czwartek długo oczekiwany przetarg na dostawę szynobusów do obsługi kolejowych połączeń w naszym regionie.
Tyle może zaoszczędzić na budowie wschodniej obwodnicy Poznania Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Oferty w przetargu są bowiem o wiele niższe niż kosztorys.
Na początku roku Zarząd Dróg i Transportu ogłosił przetarg na łódzki rower miejski. Nie został jednak rozstrzygnięty, ponieważ jedyny przedsiębiorca, który się zgłosił, nie spełniał wymogów formalnych. Gdyby spełniał i wygrał, to ZDiT miałby niemały kłopot. Okazało się bowiem, że gmina nie może prowadzić takiej działalności
Po raz kolejny szczecińska firma Masters zaskarżyła rozstrzygnięcie przetargu na budowę centrum sportowego przy ul. Północnej w Opolu. I po raz kolejny ratusz skargę odrzucił. Wkrótce zamierza podpisać umowę ze zwycięzcą.
Na adres
wysłaliśmy prośbę o potwierdzenie chęci
otrzymywania alertów.
Prosimy o potwierdzenie w ciągu 24 godzin.