Partnerzy serwisu:
Powstanie tunel łączący Świnoujście z południem kraju. GDDKiA ogłosiła przetarg na budowę tunelu drogowego pod Świną.

Po złożeniu podpisów przez ministra infrastruktury i budownictwa Andrzeja Adamczyka, prezydenta Świnoujścia Janusza Żmurkiewicza, oraz szefa GDDKiA Jacka Bojarowicza na aneksie do porozumienia z 2007 w sprawie budowy tunelu drogowego w Świnoujściu, GDDKiA ogłosiła przetarg na budowę tej inwestycji. Postępowanie przetargowe ma wyłonić wykonawcę, którzy wybuduję tunel drogowy łączący wyspy Uznam i Wolin z resztą kraju. W chwili obecnej na teren Świnoujścia można dostać się wyłącznie za pomocą promów kursujących regularnie przez rzekę Świnę. Na podstawie porozumienia GDDKiA ma pełnić funkcję inwestora zastępczego, a całkowity koszt budowy ma ponieść miasto Świnoujście.

 • Pensjonat w Wiśle od PEKAO S.A.

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Bank PEKAO S.A. ogłosił przetarg nieograniczony na uzyskanie prawa użytkowania wieczystego działek z zabudowaniami na terenie Wisły. Warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie wadium.
  Działki w Wiśle
 • Działka przy zbiorniku wodnym "Topola"

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Przetarg na sprzedaż działki w bezpośrednim sąsiedztwie zbiornika wodnego "Topola" w województwie dolnośląskim. Teren nieruchomości może zostać wykorzystany do zabudowy usługowej, w tym turystyki i rekreacji.
  Działka nad zbiornikiem wodnym Topola
 • Bank BGŻ BNP PARIBAS S.A. sprzedaje nieruchomości w polskich miastach

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Bank BGŻ BNP PARIBAS S.A. ogłosił postępowania przetargowe na sprzedaż budynków o charakterze biurowo-usługowych na terenie Warszawy, Wrocławia oraz Poznania.
  Nieruchomości od Banku BGŻ BNP PARIBAS S.A.
 • Działki nad Bałtykiem

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Szukasz nieruchomości nad Bałtykiem? Teraz masz szanse na dokonanie zakupu. Wójt Gminy Rewal ogłasza przetarg na sprzedaż nieruchomości.
  Działki nad Bałtykiem