Partnerzy serwisu:
Bank PEKAO S.A ogłosił przetargi na sprzedaż nieruchomości znajdujących się na terenie kilku polskich miast. Na nabywców czekają lokale użytkowe, lokale biurowe oraz mieszkania.

Kolejne przetargi w PEKAO S.A. Bank ogłosił 4 postępowania przetargowe na sprzedaż nieruchomości na terenie Szczecina, Bydgoszczy, Koluszek oraz Krakowa. Wśród ofert sprzedaży znalazły się:

Lokal użytkowy w Szczecinie, lokale biurowe w Bydgoszczy i Koluszkach oraz lokale mieszkalne na terenie Krakowa. Lokalizacje biurowe służyły jako siedziby banku. Wszystkie postępowania mają charakter przetargów pisemnych nieograniczonych. Warunkiem udziału jest wniesienie wskazanego w konkretnym postępowaniu wadium. Oferty zakupu należy złożyć w zamkniętych kopertach z dopiskiem "Pisemny przetarg nieograniczony - należy wpisać także dokładny adres nieruchomości" w budynku banku PEKAO S.A. w Warszawie w Banku Pekao S.A. (02-091) przy ul. Żwirki i Wigury 31, Budynek D, VIII piętro pok. nr D0819. Termin dostarczenia ofert mija 14 czerwca 2016 o godzinie 16:00. Otwarcie ofert nastąpi 15 czerwca 2016.

Przetarg PEKAO S.A Lokal użytkowy w Szczecinie

Przetarg PEKAO S.A Biurowiec w Bydgoszczy

Przetarg PEKAO S.A Budynki biurowe w Koluszkach

Przetarg PEKAO S.A Budynki biurowe w Koluszkach

Przetarg PEKAO S.A Lokal mieszkalny w Krakowie

Przetarg PEKAO S.A Lokal mieszkalny w Krakowie

 • Przetargi we Wrocławiu

  Zamówienia publiczne
  Zespół Komunikaty.pl
  Prezydent Wrocławia ogłosił przetarg na sprzedaż nieruchomości na terenie miasta. Na nowych właścicieli czekają grunty, lokale użytkowe i mieszkania.
  Przetargi we Wrocławiu
 • Gdański Uniwersytet Medyczny sprzedaje działki

  Zamówienia publiczne
  Zespół Komunikaty.pl
  Gdański Uniwersytet Medyczny ogłosił przetargi na sprzedaż działek znajdujących się na terenie miasta. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 13 878 m2. Warunkiem udziału jest wpłacenie wadium.
  Gdański Uniwersytet Medyczny sprzedaje działki
 • Hotel w Bochni

  Zamówienia publiczne
  Zespół Komunikaty.pl
  Hotel ?Florian? w Bochni wystawiony na sprzedaż w drodze przetargu. Cena wywoławcza 3 500 000,00 złotych. Warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie wadium w wysokości 10% wartości nieruchomości.
  Hotel w Bochni
 • Lofty w Łodzi

  Zamówienia publiczne
  Zespół komunikaty.pl
  Lofty w centrum Łodzi o łącznej powierzchni 140 m2 zostały wystawione na sprzedaż. Cena wywoławcza nieruchomości to 450 203,00 zł.
  Lofty w Łodzi