Partnerzy serwisu:
Nieruchomość zabudowana budynkiem dawnego ośrodka szkoleniowo-wypoczynkowego o nazwie "Tulipan" została wystawiona na sprzedaż w drodze przetargu.

Postępowanie przetargowe ma charakter nieograniczony. Warunkiem udziału jest wniesienie wadium w wysokości 100 000,00 zł. Jego wartość została wyceniona na 962.662,00 zł. Działka ma powierzchnię 0.7615 i znajduje się na terenie Gdańska. Przetarg odbędzie się 3 listopada 2016 roku. Informacje na temat nieruchomości można uzyskać w siedzibie Oddziału Terenowego ANR w Gdańsku z/s. w Pruszczu Gdańskim, ul. Powstańców Warszawy 28, tel 300-48-44 w. 123.

Przetarg w Gdańsku   Sprzedaż ośrodka wypoczynkoweg

 • Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy ?STODOŁY"

  Zamówienia publiczne
  zespół Komunikaty.pl
  Ośrodek rekreacyjny na terenie Rybnika został wystawiony na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego. Otwarcie ofert nastąpi 8 listopada 2016.
  Przetarg na sprzedaż ośrodka wypoczynkowego
 • Konferencja Nowe Prawo Zamówień Publicznych

  Zamówienia publiczne
  zespół Komunikaty.pl
  28 października 2016 roku na terenie Centrum Nauki Kopernik odbędzie się Konferencja Nowe Prawo Zamówień Publicznych. Serwis Komunikaty.pl został patronem medialnym tego wydarzenia.
  Nowe Prawo Zamówień Publicznych
 • Hotel w sąsiedztwie Białowieskiego Parku Narodowego

  Zamówienia publiczne
  zespół Komunikaty.pl
  Hotel "Matecznik w Białowieży został wystawiony na sprzedaż. Cena oszacowania wynosi 10.226.600 złotych . Oferty kupna można składać do dnia 18 października 2016.
  Hotel w pobliżu Białowiejskiego Parku Narodowego
 • Przetarg na sprzedaż działek rekreacyjnych

  Zamówienia publiczne
  zespół Komunikaty.pl
  Bank PEKAO S.A ogłosił przetarg na sprzedaż 19 działek zabudowanych kompleksem rekreacyjnym. Warunkiem udziału w postępowaniu jest wniesienie wadium.
  Nieruchomości PEKAO S.A