Partnerzy serwisu:
Syndyk "Euro -Center" spółka z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Zielonej Górze ogłosił przetarg ofertowy na sprzedaż Przedsiębiorstwa "Euro- Center" w którego skład wchodzi nieruchomość zabudowana budynkiem hotelu.

Nieruchomość znajduję się na terenie Zielonej Góry przy ul. Aleja Wojska Polskiego 79 i ul. Modrzewiowej. Łączna powierzchnia działek wynosi 1,1384 ha. Budynek hotelu posiada 62 umeblowane pokoje, przeznaczone dla 118 gości. Część rekreacyjno-gastronomoczna obejmuje usługi w zakresie gastronomii, sal konferencyjnych, SPA i rekreacji.

Majątek budynku stanowią

-  wyposażenie pomieszczeń strefy SPA i rekracji

-  gabinet odnowy biologicznej

-  kriokomora

-  bowling

-  sale fitness/,

-  strefa restauracji,

-  strefa sal konferencyjnych

-  strefa kawiarni,

-   strefa kuchni

-   wyposażenie ruchome pokoi hotelowych

Udział w przetargu

Warunkiem udziału w przetargu jest złożenie w Sądzie Rejonowym Wydziale V Gospodarczym Sekcja Spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych do dnia 02.03.2017r. pisemnej oferty kupna przedmiotu sprzedaży, za cenę nie niższą od ceny wywoławczej. Cena wywoławcza przedmiotu sprzedaży wynosi: 7.200.000 PLN netto wadium 2.160.000 PLN. Rozstrzygnięcie nastąpi dniu 3.03.2017r. o godz. 11.30 w Sądzie Rejonowym w Zielonej Górze V Wydział Gospodarczy, pl. Słowiański 12 w Sali 113.

Przetarg w Zielonej Górze : Hotel w Zielonej Górze

 • Strzelnica na terenie Gdańska

  Zamówienia publiczne
  redakcja Komunikaty.pl
  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gdańsku zaprasza do udziału w przetargu na wynajem strzelnicy na terenie Obiektu Sportowego przy ul. Zawodników 1 w Gdańsku.
  Strzelnica na terenie Gdańska
 • Projekt ?GEPARD"

  Zamówienia publiczne
  zespół Komunikaty.pl
  Ruszył Innowacyjny projekt ?GEPARD- przyspieszenie rozwoju MMŚP dzięki zamówieniom publicznym organizowany przez firmę ApexNet.
  Program Gepard
 • Hotel Centrum Kongresowe Gromada w Krakowie

  Zamówienia publiczne
  zespół Komunikaty.pl
  Hotel przy ulicy Orzechowej w Krakowie został wystawiony na sprzedaż . Oferty można składać co 15 grudnia 2016 roku.
  Sprzedaż hotelu w Krakowie
 • Dom Wczasowy "Pod Baranią" w Wiśle

  Zamówienia publiczne
  zespół Komunikaty.pl
  29.11.2016 odbędzie się licytacja komornicza działki zabudowanej budynkiem Domu Wczasowego "Pod Baranią" w Wiśle o łącznej powierzchni 971,84 m2. Cena wywoławcza wynosi 962 250,00 zł.
  Licytacja Domu Wczasowego "Pod Baranią"