Partnerzy serwisu:
Boxy ogłoszeniowe to dodatkowa forma promocji ogłoszeń na serwisie Komunikaty.pl.

Jeśli chcesz żeby twoje ogłoszenie na serwisie Komunikaty.pl miało szansę dotrzeć do jeszcze większej liczby potencjalnych klientów, skontaktuj się z naszym konsultantem.

Białystok

85 747 81 22

anna.kosciuczuk@bialystok.agora.pl

Bydgoszcz

52 525 70 48

Joanna.Olszewska@bydgoszcz.agora.pl

Częstochowa

34 367 22 73

Anna.Gradon@czestochowa.agora.pl

Gorzów Wielkopolski

95 733 89 63

anna.woloszczuk@gorzow.agora.pl

Katowice

32 325 27 11

Katarzyna.Stasiak@katowice.agora.pl

Kielce

41 249 80 80

Agnieszka.Rozek-Kwiecien@kielce.agora.pl

Kraków

12 629 52 14

karolina.baran@krakow.agora.pl

Lublin

81 537 90 19

Marzena.Machaj@lublin.agora.pl

Łódź

42 631 61 69

malgorzata.mitka@lodz.agora.pl

Olsztyn

89 678 62 36

Agata.Niebrzydowska@olsztyn.agora.pl

Opole

77 401 20 48

Anna.Plaskon-Sokolowska@opole.agora.pl

Płock

24 267 10 21

Rafal.Rakowski@plock.agora.pl

Poznań

61 858 92 76

Iwona.Lewandowska@poznan.gazeta.pl

Radom

48 367 30 14

Magdalena.Lasota@radom.agora.pl

Rzeszów

17 780 30 09

Grazyna.Forjasz@rzeszow.agora.pl

Szczecin

91 481 83 43

Lilianna.Planeta@szczecin.agora.pl

Toruń

56 664 69 03

Magdalena.Wojnowska@torun.agora.pl

Trójmiasto

58 669 87 08

jaroslaw.baranski@gdansk.agora.pl

Warszawa

22 555 63 62

michal.obrebski@agora.pl

Wrocław

71 371 72 38

Dominika.Czerwinska-Lemieszek@wroclaw.agora.pl

Zielona Góra

68 328 81 33

Iwona.Lukasiewicz@zielona.agora.pl



Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem