Partnerzy serwisu:

Chcą zlecić Państwo wykonanie usługi? Państwa firma poszukuje współpracownika? To miejsce w serwisie komunikaty.pl ułatwi znalezienie odpowiednich kandydatów do współpracy. Zachęcamy do zapoznania się z bazą danych w podkategorii „Zlecę / współpraca” i skorzystania z możliwości.

Rozwiń dalej...

Umowa współpracy cechuje się dużą elastycznością i pozwala na dowolne ustalanie warunków zależnie od indywidualnych potrzeb. Dzięki temu kategoria „Zlecę / współpraca” jest coraz chętniej wybierana przez przedsiębiorców. Ważnym jest fakt, że umowa współpracy może być zawierana zarówno z firmą, jak i osobą prywatną. Strony zobowiązują się w niej do wykonywania obowiązków zawartych w podpisanym dokumencie. Ten rodzaj umowy stanowi zamiennik umowy o dzieło lub zlecenia. Różnica polega na tym, że obie ze stron mogą prowadzić działalność gospodarczą.  

Czego mogą dotyczyć ogłoszenia „zlecę / współpraca”? To przede wszystkim oferty skierowane do freelancerów, ale też przedsiębiorców. W serwisie komunikaty.pl otrzymają Państwo możliwość składania ofert na zakup maszyn i linii produkcyjnych, przetwarzanie danych osobowych czy badanie sprawozdań finansowych. Ogłoszenia zmieniają się na bieżąco i od razu są aktualizowane, a dzięki alertom wiadomość o tym trafi do Państwa natychmiastowo. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą zleceń i współpracy i skorzystania z dostępnych możliwości!