Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Zamówienie na przebudowę wielofunkcyjnego boiska sportowego przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju oraz budowę nowych elementów infrastruktury sportowej.

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Cmentarz wojenny przy ul. Walczaka w Gorzowie Wielkopolskim

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Modernizacja budynku przy ul. Rynek 4 wraz z otoczeniem – wykonanie windy

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Instalacje fotowoltaiczne dla Stacji Uzdatniania Wody w miejscowościach Wojska i Boruszowice

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Wykonanie prac utrzymaniowych na rzece Mleczna w km 14+500-21+800 w m. Katowice, gm. Katowice (rozmiar rzeczowy: 7,300 km)

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia z kompleksowego podejścia do rozwoju produktu i start-upu

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Modernizacja budynku przy ul. Rynek 4 wraz z otoczeniem – wykonanie instalacji wentylacji i klimatyzacji

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Rozbiórka nieużytkowanych zabudowań gospodarczych zlokalizowanych przy ulicy Prymasa Stefana Wyszyńskiego 41 w Piekarach Śląskich na działce 161/99

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: ,,Dostawa gazu propan-butan dla celów grzewczych oraz dostawa, montaż, konserwacja dwóch stacji zbiornikowych wraz z niezbędnym osprzętem i dzierżawą na okres 12 miesięcy’’

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Montaż instalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii zlokalizowanych na obiektach Gminy Ciasna

Przetargi Przetargi na dostawę

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.