Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Rozbudowa monitoringu wizyjnego miasta Torunia wraz z budową monitoringu Trasy Wschodniej

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Przebudowa drogi powiatowej nr 1215L na odcinku od drogi krajowej nr 63 - Sobole do granicy powiatu na odcinku o długości ok. 7,0 km.

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Budowa PSZOK w formule zaprojektuj i wybuduj - realizacja zadania nr 1

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Budowa ścieżki pieszo-rowerowej os. Blachownia w Kędzierzynie-Koźlu

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Poprawa bezpieczeństwa drogowego poprzez przebudowę dróg powiatowych i obiektu mostowego na terenie gminy i miasta Reszel

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Zaprojektowanie i przebudowa drogowej sygnalizacji świetlnej wraz ze skrzyżowaniem ul. Doświadczalnej i al. Witosa w Lublinie oraz pełnienie nadzoru autorskiego.

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych oraz wojewódzkich, administrowanych przez Powiatowy Zarząd Dróg w Strzelinie, w sezonie zimowym 2022/2023

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Budowa kładki pieszo – rowerowej nad rzeką Łabuńką w Zamościu przy ul. Lipskiej

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Nadzór inwestorski dla zadań inwestycyjnych pn.: Budowa ul. Piaskowej i ul. Palmowej w Tychach

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad zadaniem pn. Rozbudowa i przebudowa ul. Górnej (dr. powiatowa nr 2323B ) w Hajnówce od km 0+000,0 do km 1+756.

Przetargi Przetargi na usługi

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.