Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Sukcesywna dostawa artykułów higienicznych i środków czystości na potrzeby Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Opolu.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa materiałów higienicznych dla SP ZOZ w Obornikach - powtórka

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Usługi cateringowe na potrzeby Dziennego Domu Pobytu w Stalmierzu

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Rozbudowa i przebudowa Przedszkola Publicznego Nr 5 w Radzikowie wraz ze zbiornikiem wód opadowych, zlokalizowanego na dz. nr ew. 3/194 obr 0029 IHAR Radzików, gm. Błonie

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: DOSTAWA OBŁOŻEŃ OPERACYJNYCH, PODKŁADÓW HIGIENICZNYCH, SERWET OPERACYJNYCH, FARTUCHÓW OCHRONNYCH dla Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: "DOSTAWA ARTYKUŁÓW HIGIENICZNYCH I OPAKOWAŃ JEDNORAZOWYCH, DOSTAWA SPRZĘTU DO UTRZYMANIA CZYSTOŚCI, DOSTAWA ŚRODKÓW HIGIENY."

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: „Dostawa materiałów i środków czystości, artykułów higienicznych oraz taśm bawełnianych”

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: P-47-2022 Zakup i dostawa papieru toaletowego oraz ręczników papierowych dla potrzeb Radomskiego Szpitala Specjalistycznego

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Sukcesywna dostawa artykułów higienicznych

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa soli drogowej luzem z antyzbrylaczem do zimowego utrzymania dróg w sezonie 2022/2023

Przetargi Przetargi na dostawę

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.