Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Dostawa leków programowych

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa leków immunoglobuliny

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa urządzeń do hydroterapii dla Małopolskiego Szpitala Chorób Płuc i Rehabilitacji im. Edmunda Wojtyły

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawy: odczynników, testów, podłoży i innych materiałów do badań mikrobiologicznych oraz dzierżawa: automatycznego systemu do posiewu krwi i innych płynów ustrojowych, aparatu do odczytu testów...

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa odczynników do wykonywania posiewów krwi i innych płynów ustrojowych wraz z dzierżawą analizatorów oraz dostawa testów do oznaczania kalprotektyny, inflksymabu, adalimumabu

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa produktów leczniczych z programów lekowych na okres 3 miesięcy

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Sukcesywna dostawa wyrobów medycznych z podziałem na 5 części

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: na dostawę leków różnych dla BPR SPZOZ w Sanoku

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa rękawic do produkcji leków cytotoksycznych oraz rękawic chirurgicznych dla Szpitala Powiatowego w Radomsku.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa leków

Przetargi Przetargi na dostawę

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.