Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Sukcesywny zakup i dostawa żywności dla Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy_2

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Sprzedaż i dostawa mięsa i wyrobów mięsno-wędliniarskich - 4 zadania

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: " sukcesywna 12 miesięczna dostawa mięsa, drobiu i wędlin dla SPZOZ w Wolsztynie”

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa mięsa, wyrobów mięsnych, drobiu, wyrobów drobiowych i wieprzowych oraz wędlin w celu zaspokojenia potrzeb żywieniowych pacjentów szpitala

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa żywności i artykułów spożywczych

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa wyrobów spożywczych (mięso i wędliny, mrożonki) w okresie 12 miesięcy

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby Szkoły Podstawowej im. ks. Grzegorza Piramowicza nr 14 w Gdańsku_2

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: SUKCESYWNA DOSTAWA MIĘSA, WYROBÓW WĘDLINIARSKICH I DROBIU DO ZESPOŁU SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO NR 2 W WARSZAWIE

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa produktów zwierzęcych, mięsa i produktów mięsnych do Domu Pomocy Społecznej w Czerewkach

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby Zespołu Szkolno Przedszkolnego nr 11 w Gdańsku_2

Przetargi Przetargi na dostawę

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.