Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Zakup oleju napędowego

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: „Dostawa artykułów spożywczych do Szkoły Podstawowej im. ks. Stefana Joniaka w Niegowonicach w terminie do 31.12. 2023 roku”.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: „Dostawa oleju napędowego na potrzeby BiomTrans Sp. z o.o. w 2023 roku”

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Zakup oleju opałowego

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa oleju opałowego, zakup etyliny i oleju napędowego

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: DOSTAWA OLEJU OPAŁOWEGO DLA SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. LEONA FILCKA W ŚWIERCZYNKACH ORAZ SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. FRYDERYKA CHOPINA W TURZNIE NA SEZON GRZEWCZY 2023/2024

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Sukcesywna dostawa oleju napędowego do Zakładu Zagospodarowania Odpadów Komunalnych w Adamkach k. Radzynia Podlaskiego Sp. z o.o.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa arktycznego oleju napędowego dla Polskiej Stacji Polarnej Hornsund na Spitsbergenie

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa materiałów pędnych: oleju napędowego ON oraz benzyny bezołowiowej Pb95, w latach 2023 – 2026.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Sukcesywna dostawa oleju napędowego do stacji paliw znajdującej się na terenie bazy PTHU Interpromex Sp. z o.o. przy ul. Paryskiej 11

Przetargi Przetargi na dostawę

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.