Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: „Dostawa licencji systemów operacyjnych serwerów oraz licencji wymaganych do aktualizacji oprogramowania do zarządzania tożsamością cyfrową”

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa oprogramowania do obliczeń statystycznych

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa oprogramowania e-usług publicznych wraz z instalacją, konfiguracją i wdrożeniem na potrzeby Urzędu Gminy Grybów w ramach projektu „Cyfrowy rozwój Gminy Grybów”

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa i wdrożenie oprogramowania służącego do wartościowania stanowisk pracy, dostosowanie go do potrzeb Zamawiającego oraz zapewnienie wsparcia technicznego i gwarancji

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: „Dostawa papierowych bonów towarowych”

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa sprzętu i oprogramowania podnoszącego poziom cyberbezpieczeństwa Szpitala oraz wykonanie audytu bezpieczeństwa systemów IT

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Zakup i dostawa sprzętu komputerowego w ramach realizacji konkursu grantowego Cyfrowa Gmina oraz konkursu grantowego Cyfrowa Gmina - Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym - PPGR

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa czasopism i baz danych 2023 (przedmiot zamówienia został podzielony na 5 części)

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Wyposażenie miejskiego centrum monitoringu w ramach zadania inwestycyjnego pn.” Budowa systemu monitoringu miejskiego”

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa sprzętu i oprogramowania komputerowego

Przetargi Przetargi na dostawę

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.