Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: „Dostawa fabrycznie nowego pojazdu asenizacyjnego do odbioru nieczystości ciekłych ze zbiorników bezodpływowych i przydomowych oczyszczalni ścieków o DMC do 18 000 kg”

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: „Zakup i dostawa opału do szkół na terenie Gminy Bierzwnik- drewna opałowego i oleju lekkiego opałowego”

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: „Zakup i dostawa oleju napędowego w ilości 65.000 litrów dla pojazdów służbowych”

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa kompleksowa (sprzedaż i dystrybucja) gazu ziemnego wysokometanowego typu E do Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Mrągowie, ul. Przemysłowa 11, 11-700 Mrągowo

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa oleju napędowego grzewczego o parametrach jakościowych zgodnych z PN-C-96024:2020-12

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: „Dostawa paliw płynnych dla Gminy Siedlce oraz jej jednostek organizacyjnych”

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Sukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego dla Okręgowego Ośrodka Wychowawczego w Gackach w roku 2023

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa energii elektrycznej na potrzeby Gminy Pniewy oraz jednostek organizacyjnych.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa (sprzedaż) paliwa gazowego do obiektów Zamawiającego

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa oleju opałowego

Przetargi Przetargi na dostawę

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.