Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Dostawa żwiru i piasku na drogi z terenu Gminy Krypno

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa dodatkowych materiałów uszorstniających (piasku i soli) do utrzymania dróg powiatowych w sezonie 2023

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa materiału do bieżącej konserwacji dróg na terenie gminy Rajgród

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: „Budowa kompleksu sportowo-rekreacyjnego w Tuszowie Narodowym etap II”

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: "Sukcesywna dostawa piasku sortowanego o frakcji 0-2 mm oraz pospółki"

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Przebudowa drogi krajowej nr 10 poprzez budowę chodnika w km 302+277-302+310 str. L

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Dostawa mieszanki kamiennej i wysiewki torowej oraz świadczenie usług równiarką i walcem na wykonanie remontów oraz bieżącej naprawy dróg na terenie GiM Odolanów

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Dostawa tłucznia kamiennego bazaltowego frakcji 0-31,5mm w ilości 2 000 ton z przeznaczeniem na utwardzenie dróg gminnych i wewnętrznych na terenie gminy Łask w 2023 r.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: „Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla Gminnego Przedszkola w Szaflarach”

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Przebudowa oczyszczalni ścieków w Radgoszczy – Etap I

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.