Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Dostawa komory rękawicowej z wyposażeniem dla Katedry Inżynierii Procesowej i Technologii Materiałów Polimerowych i Węglowych Wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa rękawic diagnostycznych dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: "Dostawa drobnego sprzętu medycznego, materiałów medycznych jednorazowego użytku, i ochrony osobistej do Sanatoria Dolnośląskie sp. z o.o.”

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Sukcesywne dostawy wyrobów medycznych i materiałów jednorazowych, materiałów opatrunkowych, opatrunków (...) do Aresztu Śledczego w Poznaniu.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: „Dostawa odzieży, obuwia ochronnego i roboczego oraz akcesoriów ochronnych: część 1 – rękawice ochronne”

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa rękawic diagnostycznych, chirurgicznych i ortopedycznych dla potrzeb Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa rękawic sterylnych dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku dla SP ZOZ Szpitala nr 2 w Mysłowicach

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa pomocy dydaktycznych do pracowni przedmiotowych w ramach realizacji projektu „Stawiamy na przyszłość”.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa rękawic do produkcji leków cytotoksycznych oraz rękawic chirurgicznych dla Szpitala Powiatowego w Radomsku.

Przetargi Przetargi na dostawę

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.