Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Dostawa monitorów interaktywnych oraz sprzętu komputerowego do Szkoły Podstawowej nr 14 im. prof. Władysława Szafera w Płocku.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: „Dostawa sprzętu komputerowego w ramach projektu grantowego Cyfrowa Gmina”.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Zakup i dostawa sprzętu komputerowego - komputerów stacjonarnych oraz dysku zewnętrznego w ramach projektu grantowego Cyfrowa Gmina

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa sprzętu komputerowego, wyposażenia serwerowni, urządzenia UTM w ramach realizacji projektu „Cyfrowa Gmina”

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa licencji/ subskrypcji na oprogramowanie biurowe i antywirusowe wraz ze wsparciem oprogramowania

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa sprzętu komputerowego, multimedialnego, dostawa oraz montaż urządzenia klimatyzacyjnego do placówek oświatowych oraz dostawę drukarek i materiałów eksploatacyjnych do Urzędu Miasta w Żorach.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: 49.Dostawa 18 szt. oprogramowania biurowego oraz 50 szt. zasilaczy awaryjnych na potrzeby Starostwa Powiatowego w Wołominie

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: „Dostawa instrumentów muzycznych (fortepian, akordeon), sprzętu oświetleniowego, multimedialnego, komputerowego wraz z oprogramowaniem oraz pętli indukcyjnej”

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Zakup sprzętu komputerowego, sieciowego i oprogramowania poprawiającego bezpieczeństwo w ramach projektu Cyfrowy Powiat - etap II

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa sprzętu komputerowego dla Wojskowego Instytutu Łączności – Państwowego Instytutu Badawczego

Przetargi Przetargi na dostawę

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.