Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Dostawa wyposażenia i sprzętu komputerowego w ramach projektu "STABILNE ZATRUDNIENIE - osoby niepełnosprawne w administracji i służbie publicznej"

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa sprzętu komputerowego dla Gminy Jutrosin w ramach projektu grantowego Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa sprzętu komputerowego w ramach projektów: "Cyfrowa Gmina" i Cyfrowa Gmina - Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – „Granty PPGR"

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa sprzętu komputerowego w gminie Tuchomie.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa sprzętu komputerowego, telewizorów oraz sprzętu foto-video w ramach projektu "Wzajemna edukacja dla lepszej przyszłości"

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby szkół i placówek oświatowych Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR”

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania w ramach konkursu grantowego Cyfrowa Gmina

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa sprzętu komputerowego w ramach projektu Cyfrowa Gmina – „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR” – II postępowanie.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa sprzętu komputerowego dla Gminy Borzytuchom w ramach realizacji projektu grantowego „Cyfrowa Gmina” (2).

Przetargi Przetargi na dostawę

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.