Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Zakup wraz z dostawą paliw stałych na potrzeby ogrzania budynku Urzędu Gminy oraz budynków administrowanych przez gminę Warnice na okres luty 2023 – kwiecień 2023.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa gazów medycznych dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa gazów wraz z dzierżawą i transportem butli dla Szpitala Wojewódzkiego im.dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: DOSTAWA GAZÓW MEDYCZNYCH WRAZ Z DOSTAWĄ ZBIORNIKA I OSPRZĘTEM DO MAGAZYNOWANIA CIEKŁEGO TLENU MEDYCZNEGO, CIEKŁEGO AZOTU, BUTLI Z TLENEM MEDYCZNYM

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa nawozów mineralnych do Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego Nr 7 w Marszewie.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: „Dostawa miału kamiennego do Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Miętnem cz.1”

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa pomocy dydaktycznych do pracowni przedmiotowych w ramach realizacji projektu „Stawiamy na przyszłość”.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Zakup i dostawa węgla kamiennego

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa niklu metalicznego rafinowanego w ilości 7 000kg

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawy węgla kamiennego w I półroczu 2023 roku

Przetargi Przetargi na dostawę

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.