Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Dostawa produktów żywnościowych do stołówki szkolnej i przedszkolnej w Zespole Szkół Samorządowych w Rzykach

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa produktów żywnościowych do stołówki szkolnej w Szkole Podstawowej nr 5 w Andrychowie

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do Szkoły Podstawowej w Drołtowicach

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa produktów żywnościowych do stołówki Gminnego Przedszkola nr 2 w Trzebnicy w 2023 r. etap 2.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Sukcesywna dostawa świeżych warzyw, owoców i podobnych produktów do Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi w Trzebiatowie w okresie: 01.04.2023r. - 30.06.2023r.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Sukcesywne dostawy artykułów spożywczych – postępowanie powtórzone

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Sukcesywna dostawa warzyw i owoców świeżych oraz warzyw kiszonych do SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowego „Bristol” MSWiA w Kudowie-Zdroju.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Zakup wyposażenia na potrzeby „Inkubatora Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego i Wyrobów Cukierniczych oraz Wypieków Pieczywa Ziemi Piotrkowskiej”

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa artykułów spożywczych do stołówki Szkoły Podstawowej im. Orląt Lwowskich w Roźwienicy

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa produktów żywnościowych do stołówki szkolnej i stołówek przedszkolnych w Zagórniku.

Przetargi Przetargi na dostawę

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.