Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Sukcesywna dostawa produktów żywnościowych w 2023 roku dla Przedszkola Nr 1 im. Janusza Korczaka w Bełżycach

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa doposażenia warsztatów szkolnych dla zawodu rolnik w ramach projektu pn. ,,Zawodowo w Stemplewie”

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych w roku 2023 do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lachowie

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa artykułów spożywczych, pieczywa, mleka i produktów mleczarskich oraz mięsa, wędlin i drobiu do Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: „Usługi przygotowania i dostarczania zestawów obiadowych dla uczniów Zespołu Szkół Integracyjnych im. Piastów Śląskich w Legnicy”

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Dostawa żywności dla Domu Pomocy Społecznej w Tursku – warzywa i owoce

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa artykułów spożywczych dla jednostek organizacyjnych obsługiwanych przez PCUW w Biłgoraju

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa warzyw , ziemniaków i owoców.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: „Usługa przygotowania i dostarczania zestawów obiadowych dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 10 w Legnicy”

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Przetarg nieograniczony na zakup wraz z dostawą mięsa, wędlin, podrobów, flaków wołowych, drobiu i podrobów mrożonych oraz artykułów spożywczych dla Kuchni szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Bytomiu.

Przetargi Przetargi na dostawę

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.