Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Dostawa sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem w ramach realizacji projektu Cyfrowa Gmina.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: „Dostawa sprzętu komputerowego w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Cyfrowy Powiat”

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa komputerów stacjonarnych typu All-in-one wraz z oprogramowaniem w ramach grantu „Cyfrowa Gmina” (postępowanie 2)

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa fabrycznie nowego sprzętu i oprogramowania serwerowego wraz z niezbędnymi usługami informatycznymi w zakresie wdrożenia i szkolenia

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Naprawy samochodów służbowych.

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Dostawa sprzętu do rozbudowy serwera wraz z oprogramowaniem i niezbędnym oprzyrządowaniem w ramach projektu pn.: "Cyfrowa Gmina"

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Bieżąca obsługa w zakresie serwisu i konserwacji systemów monitoringu CCTV w Ośrodkach SCS AW oraz serwis i konserwacja systemu ESOK w Ośrodku Polonia w 2023 r.

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Dostawa sprzętu komputerowego z oprogramowaniem w ramach projektu Cyfrowa Polska "Granty PPGR"

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Zakup sprzętu komputerowego w ramach konkursu grantowego "Cyfrowy Powiat”

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa 12 szt. drukarek etykiet oraz 12 szt. czytników kodów kreskowych na potrzeby Starostwa Powiatowego w Wołominie

Przetargi Przetargi na dostawę

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.