Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Zakup i dostawa sprzętu komputerowego w ramach realizacji konkursu grantowego Cyfrowa Gmina oraz konkursu grantowego Cyfrowa Gmina - Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym - PPGR

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Wyposażenie miejskiego centrum monitoringu w ramach zadania inwestycyjnego pn.” Budowa systemu monitoringu miejskiego”

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Wyposażenie informatyczne i biurowe - Cyfrowa Gmina

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa laptopów w ramach projektu grantowego „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR”

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Zakup sprzętu IT i oprogramowania oraz usług w ramach programu „Cyfrowa Gmina” na potrzeby Gminy Miejskiej Słupca

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa sprzętu i oprogramowania komputerowego

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa przełączników sieciowych na potrzeby Jednostek Podległych

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Rozbudowa systemu do nauki zdalnej, dostawa sprzętu i narzędzi TIK wraz z oprogram. oraz opieka serwis. zakupionych narzędzi i sprzętu na potrzeby realizacji proj. Szkoła w Morawicy Kluczem do sukcesu

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Zakup wyposażenia komputerowego dla Muzeum Wsi Kieleckiej na potrzeby prowadzenia działalności kulturalnej w ramach programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego INFRASTRUKTURA KULTURY

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa laptopów, zestawów komputerowych i tabletów w ramach grantu pn.: „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR”

Przetargi Przetargi na dostawę

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.