Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

Płocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko - Własnościowa z siedzibą w Płocku ogłasza przetarg nieograniczony na przeprowadzenie robót konserwacyjno-naprawczych instalacji i urządzeń anten zbiorczych RTV

Przetargi Przetargi na usługi
Partner Logo

MSM „ENERGETYKA” ogłasza rozpoczęcie postępowania przetargowego na remont ulicy Sardyńskiej w zasobach AO ,,Stegny Południe"

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Rozstaje” ogłasza przetargi na: dostawę i wymianę elektronicznych wodomierzy, remont instalacji centralnego ogrzewania, wymianę dźwigów osobowych, remont chodników

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Rozbudowa DW nr 697 polegająca na rozbiórce istniejącego i budowie nowego obiektu mostowego w miejscowości Karczewiec w km 4+234 wraz z dojazdami w km 4+170,40 ÷ 4+300,00.– nr postępowania 189/22

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Świadczenie usług kompleksowej organizacji spotkań na potrzeby MFiPR na terytorium Polski, w tym w Warszawie w formie stacjonarnej , lub w formie on-line lub w formie hybrydowej.

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Dostawa oleju opałowego, oleju napędowego i benzyny bezołowiowej dla Ogrodu Zoologicznego na rok 2023

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym na potrzeby Starostwa Powiatowego w Szczecinku.

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Sprzątanie pomieszczeń w Prokuraturach Rejonowych okręgu radomskiego

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Budowa miejsca rekreacji ze ścieżkami przyrodniczo-edukacyjnymi w miejscowości Trąbki Wielkie

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.