Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Dostawa paliw płynnych na potrzeby Gminy Obrowo na rok 2024

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa systemu reaktorowego do przekształcania biomasy dla Katedry Inżynierii Bioprocesowej, Mikro i Nanoinżynierii.

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Najem paneli nieinwazyjnych do zabezpieczenia otworów okiennych i drzwiowych w budynkach ZBiLK w Gdyni

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Wzmocnienie drogi wojewódzkiej nr 181 odc. Drawski Młyn- Wieleń

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Usługę przygotowania i dowozu gorących posiłków dla uczestników Dziennego Domu „Senior +” w Jędrzejowie ul. 11 Listopada 81 w okresie od stycznia do grudnia 2024 roku

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Wymiana okien w budynkach ITP-PIB w Warszawie

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Utrzymanie cmentarzy komunalnych na terenie Gminy Czudec w latach 2024 – 2026

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Naprawa aparatu GE DISCOVERY NM/CT 670 3/8 PRO SN: 27067

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawy ON w roku 2024 do zbiornika o poj. 5000 l, należącego do Zamawiającego wraz z bezgotówkowym rozliczaniem transakcji oraz elektronicznym systemem ewidencji tankowania i analizy rozliczeniowej

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Budowa boiska wielofunkcyjnego w Skoroszowie. Modernizacja boisk typu Orlik w Gminie Trzebnica

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.