Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Utrzymanie terenów zielonych na terenie miasta Wisła w roku 2023 oraz mechaniczne koszenie trawników, poboczy i nieużytków na terenie Miasta Wisła w roku 2023

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Organizacja konferencji metodycznej dla kadry Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych z terenu województwa kujawsko-pomorskiego w ramach projektu „Trampolina 3”

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Sukcesywne dostawy worków foliowych do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: „Wykonanie prac porząd-pielęg związanych z realizacją zadań bieżącego utrzymania pasa drogowego dróg wojewódzkich i powiatowych utrzymywanych przez Powiatowy Zarząd Dróg w Myszkowie w sez letnim 2023”

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Druk książek i broszur wraz z dostawą

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Świadczenie usługi hotelowej w mieście Kraków

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: „Budowa odwodnienia centrum miejscowości Gromnik II” „Zadanie dofinansowane z Rządowego Funduszu Polski Ład – Programu Inwestycji Strategicznych”

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: „Remont dróg gminnych na terenie gminy Kozłów”

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.