Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: DOSTOSOWANIE BOK W BISKUPCU DO NOWOCZESNEJ DZIAŁALNOŚCI KULTURALNEJ

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Nadzór Inwestorski nad inwestycjami: „Przebudowa ulicy Nauczycielskiej, zagospodarowanie Polany Witomino, utworzenie połączenia pieszego pomiędzy Oksywiem Górnym i Dolnym” w podziale na 3 części.

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Sukcesywne dostawy materiałów budowlanych, eksploatacyjnych, elektrycznych i hydraulicznych do COS w Warszawie w podziale na części

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa nasion kukurydzy do Zakładu Doświadczalnego ITP w Biebrzy

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Kompleksowa dostawa gazu ziemnego i świadczenie usługi dystrybucji do obiektów Zakładu Komunalnego w Kostrzynie

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Pełnienie funkcji operatora projektu stop smog na terenie gminy Miasto Rzeszów

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Dostawa paszy dla cieląt do Zakładu Doświadczalnego ITP w Biebrzy

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa zboża paszowego dla bydła do Zakładu Doświadczalnego ITP w Biebrzy

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa śruty rzepakowej do Zakładu Doświadczalnego ITP w Biebrzy

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa śruty sojowej do Zakładu Doświadczalnego ITP w Biebrzy

Przetargi Przetargi na dostawę

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.