Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: Nadzór inwestorki nad robotami budowlanymi pn.: Przebudowa drogi powiatowej 1750G Żychce - Konarzyny w km od 6+600 do 8+450

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Przebudowa dróg gminnych ul. Ciasnej w Sobótce i ul. Słonecznej w Rogowie Sobóckim

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Przebudowa drogi powiatowej nr 1864N na odcinku Mąki - Szarejki

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Modernizacja drogi Nr 105192L w miejscowości Trębaczów.

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: „Remont drogi krajowej nr 11 Ługi Ujskie - Nowa Wieś Ujska”

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Przeglądy szczegółowe obiektów inżynierskich na terenie Rzeszowa.

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: "Wymiana oświetlenia na energooszczędne LED na terenie os. Piastowskiego w ramach projektu pn. „Zrównoważony rozwój komunikacji publicznej w Iławie"

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Świadczenie usług odbioru, transportu i przechowywania zwłok oraz wykonywania sekcji zwłok pacjentów zmarłych w Powiatowym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej.

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Wyłonienie Wykonawcy robót budowlanych związanych z kolejnym etapem zagospodarowania skweru w rejonie ul. Stanisława Rostworowskiego, dla Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie.

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Rozbudowa drogi gminnej ul. Ząbkowskiej w m. Marki na odcinku od ul. Fabrycznej do granicy miasta Marki w formule zaprojektuj i wybuduj.

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.