Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: „REWITALIZACJA TERENÓW ZIELENI W PRZESTRZENI PUBLICZNEJ MIASTA WSCHOWA - PARK WOLSZTYŃSKI”

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: ŚWIADCZENIE USŁUG NADZORU INWESTORSKIEGO DLA ZADANIA „REWITALIZACJA TERENÓW ZIELENI W PRZESTRZENI PUBLICZNEJ MIASTA WSCHOWA - PARK WOLSZTYŃSKI

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: USŁUGI TRANSPORTOWE W ZAKRESIE DOWOZU UCZNIÓW Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI Z TERENU MIASTA WAŁCZ DO PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2022/2023 - trzecie postępowanie na część 7, 10 i 11

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Budowa odcinków sieci wodociągowej w miejscowościach: Stara Wrona, Nowa Wrona, Ludwikowo

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Remonty brukarskie i bitumiczne wraz z naprawą i regulacją pionową urządzeń podziemnych w roku 2022 część III

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 2925S ul. Smolnicka w Leboszowicach – projektuj i buduj.

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Roboty budowlane na drogach Powiatu Żywieckiego - część 3

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Opracowanie koncepcji projektowej dla przebudowy ul. Bryły i ul. Langego w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Poprawa układu drogowego” na terenie m.st. Warszawy – Dzielnicy Mokotów.

Przetargi Przetargi na usługi

BZP: Budowa wiaty handlowej, śmietnikowej, budynku socjalno-biurowego oraz rozbiórka budynku toalety i 10 budynków handlowo-usługowych w ramach przebudowy targowiska miejskiego w Kołobrzegu.

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla przebudowy następujących 4 lokalizacji: 1) ul. Domaniewska i ul. Suwak, 2) ul. Nowoursynowska, 3) ul. Kulskiego,4) ul. Racławicka/ ul. Dożynkowa

Przetargi Przetargi na usługi

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.