Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

Spółdzielnia Mieszkaniowa „ROW" ogłasza przetargi robót malarskich, wymiany przewodów oświetleniowych i wykonanie konserwacji pokrycia dachowego

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

Spółdzielnia Mieszkaniowa „ROW” ogłasza przetargi na wymianę instalacji elektrycznej, wykonanie robót malarskich i naprawa ocieplenia

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: „Dostawa energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia drogowego na słupach będących własnością Gminy Glinojeck i obiektów Urzędu Miasta i Gminy Glinojeck oraz na potrzeby oświetlenia obiektów ..."

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Dostawa czujników Słońca

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Wykonanie prac elektrycznych w budynku hali sportowej w Czerwonaku przy ul. Leśnej 6 - I ETAP

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Zagospodarowanie Ogródka Jordanowskiego w Międzychodzie

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Budowa kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Nowy Targ

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Montaż instalacji klimatyzacji w budynkach administracyjno-dydaktycznych Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Dostawa magnetometrów

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Borzymów w ramach projektu: Budowa kanalizacji sanitarnej na terenie Aglomeracji Oleśnica.

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.