Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

BZP: „REWITALIZACJA TERENÓW ZIELENI W PRZESTRZENI PUBLICZNEJ MIASTA WSCHOWA - PARK WOLSZTYŃSKI”

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Budowa skateparku, pumptracka wraz z elementami małej architektury oraz niezbędną infrastrukturą techniczną

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: „Budowa biologicznej oczyszczalni ścieków dla potrzeb budynku Urzędu Gminy Wielkie Oczy wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną”

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Remont adaptacyjny pomieszczeń Działu Dawców i Pobierania wraz z poczekalnią i rejestracją w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze.

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Budowa kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Czudec – Polski Ład

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Wykonanie robót budowlanych związanych z remontem wybranych pomieszczeń wraz z ciągami komunikacyjnymi w budynku KWP w Łodzi przy ul. Lutomierskiej 108/112 w formule „zaprojektuj i wybuduj”

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Przebudowa targowiska miejskiego w Brzezinach.

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: WYKONANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ INSTALACJI TLENU MEDYCZNEGO DO BUDYNKU SZPITALNEGO „C” ORAZ ZREALIZOWANIE ROBÓT BUDOWLANYCH NA PODSTAWIE OPRACOWANEJ DOKUMENTACJI W SPZOZ WE WŁODAWIE.

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: „Przebudowa pomieszczeń byłej Szkoły Podstawowej przy ul. H. Pobożnego 6 w Sławie z przeznaczeniem na potrzeby Domu Kultury i Biblioteki Publicznej”

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Modernizacja rozdzielni głównej niskiego napięcia i zakup urządzenia podtrzymującego zasilanie serwerowni w budynku użyteczności publicznej w Łodzi przy ul. Traugutta 21/23.

Przetargi Przetargi na usługi

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.