Partnerzy serwisu:

Ogłoszenia o przetargach

Baza przetargów komunikaty.pl zawiera prawie kompletne zestawienie zamówień publicznych, jakie ukazują się na terenie Polski. To gwarancja, że nie pominą Państwo żadnej interesującej oferty. Na bieżąco monitorujemy wszystkie dziedziny gospodarki i codziennie aktualizujemy ofertę.

Rozwiń dalej...
 

Ogłoszenia standardowe

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Morena” w Kostrzynie nad Odrą zaprasza do składania ofert na roboty budowlane

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa „OSKARD” z siedzibą w Tychach ogłasza przetarg nieograniczony na roboty budowlane w Tychach

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Rewitalizacja parku im. Fryderyka Chopina w Szczecinie – I etap

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: „Dostawa soli drogowej do zimowego utrzymania dróg powiatowych – w sezonie 2023/2024”

Przetargi Przetargi na dostawę

BZP: „Podwyższenie bezpieczeństwa gospodarki wodno – ściekowej mieszkańcom Gminy Paprotnia i Gminy Przesmyki w formule zaprojektuj i wybuduj”

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Rewitalizacja obiektu sportowego Milenium w Wojkowicach

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Budowa i modernizacja dróg na terenie Gminy Kawęczyn.

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

BZP: Dostosowanie budynku Domu Pomocy Społecznej w Przatówku do potrzeb osób z niepełnosprawnościami - roboty budowlane i modernizacja

Przetargi Przetargi na roboty budowlane

Jak znaleźć przetargi?

Każdego dnia instytucje z całego kraju uruchamiają nowe przetargi w ramach zamówień publicznych czy zapytań ofertowych. Mają one formę odpłatnych umów zawieranych pomiędzy zamawiającym a wykonawcą podzielonych przez nas na: dostaw, usług i roboty budowlane. Zleceniodawcami są m.in. urzędy administracji państwowej i samorządowej, jednostki kultury, edukacji, spółdzielnie mieszkaniowe, sądy i komornicy. Ręczne poszukiwanie postępowań na stronach urzędowych czy prywatnych instytucji jest jednak bardzo czasochłonne i trudne. Monitorowanie na bieżąco informacji dostępnych np. w Biuletynie Informacji Publicznej, może być niemożliwe przy codziennych obowiązkach zawodowych.

Dzięki serwisowi Komunikaty.pl znacznie łatwiej poznają Państwo oferty ogólnopolskich i lokalnych przetargów. To kompletna baza, która ma intuicyjną wyszukiwarkę. Mogą Państwo ograniczyć wyniki wyłącznie do tych interesujących dla was. Możliwości filtrowania jest wiele, m.in. branża, data publikacji czy złożenia dokumentacji, lokalizację inwestora i realizacji przetargu oraz kategoria ogłoszeniodawcy. Po przefiltrowaniu dostępnych ogłoszeń i wybraniu interesującego, poznasz najważniejsze informacje i jego pełną treść.